Bandai Klasiği Tamagotchi Connection Geri Dönüyor

Bandai, Tamagotchi oyuncağının piyasaya sürülmesinin 20. yıldönümünü kutlamak için Tamagotchi Connection oyuncağını geri getireceğini duyurdu. İlk olarak 2004 yılında ortaya çıkan Tamagotchi Connection, sanal evcil hayvan ailesine önemli bir giriş niteliğindeydi ve iki cihazın bağlanabilmesi için kızılötesi eşleştirme gibi daha modern özellikler sunuyordu.

İngilizce Tamagotchi Connection için altı renkte ön siparişler artık açık. Bunlar; Bubbles, Ice Cream, Rainbow Sky, Clear Retro, Blue ve Pink Graffiti. Oyuncakların her biri 30 dolarken ürünleri çift olarak 58 dolara alınabilecek. Her zamanki gibi, Japonya’da daha fazla çeşit olacak gibi gözüküyor.

Yeni Connection, v3 tasarımını yeniden canlandırırken oynanışta sadece bir model yerine renk öncesi dönemdeki birkaç modelin öğelerini birleştirecek. Hatta bazı yeni dokunuşlar ekleyecek gibi görünüyor. Şu ana kadar açıklanan materyallere göre oyuncakta 50’den fazla karakter bulunacak ve toplanacak 150 oyun içi öğe bulunacak. Bazı öğelerin kilidi şifreler bulunarak açılacak. Tabii ki cihazlar birbirine bağlanabilecek.

Yeni oyuncakların 9 Temmuz tarihinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x